Představení

Vítáme Vás na stránkách společnosti Charles Bridge Prague a.s.

Společnost Charles Bridge Prague a.s. byla založena roku 1995 jako spediční firma. Vhodná kombinace odborných a obchodních zkušeností všech našich zaměstnanců, umožnila vybudovat prosperující firmu se silným know how, stále se rozšiřujícím vozovým parkem a spokojenými zákazníky.

Přeprava pro nás představuje stálou výzvu, ať už se jedná o spolupráci krátkodobou či dlouhodobou, vždy je pro nás hlavním cílem splnění všech požadavků klienta. Neustálá kontrola, optimalizace a interoperabilita je pro nás samozřejmostí.

Charles Bridge Prague a. s. může nabídnout rozličné služby a splnit tak sebenáročnější požadavky klienta. V napojení na globální partnery se naše působení nevztahuje pouze na dopravu silniční, ale také na dopravu železniční a zaoceánskou, kde Vám nabízíme volbu přepravy od jednoduchých zásilek po průmyslové celky. Mimo přepravy nabízíme také možnost využití našich skladů, zajištění veškerých celních služeb a dalších potřebných úkonů vedoucích k větší efektivitě logistických procesů.